Black Lagoon (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Main Menu
tr: Ana Menü

en: Footer first column
tr: Altbilgi birinci sütun

en: Footer second column
tr: Altbilgi ikinci sütun

en: Footer third column
tr: Altbilgi üçüncü sütun

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
