Blacksea (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Content Bottom
id: Konten bawah

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main Menu
id: Menu Utama
