Blacksea (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
