Blacksea (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Font Size
da: Skriftstørrelse

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Font Family
da: Skriftfamilie

en: User 1
da: Bruger 1

en: User 2
da: Bruger 2

en: User 3
da: Bruger 3

en: User 4
da: Bruger 4

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Main Menu
da: Hovedmenu

en: Search Box
da: Søgefelt

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
