Blacksea (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: Font Size
de: Schriftgröße

en: Default
de: Standard

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Footer
de: Fußzeile

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Fixed Width Size
de: Feste Breite

en: Show Breadcrumbs
de: Pfadnavigation anzeigen

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Content Bottom
de: Inhaltsende

en: Font Family
de: Schriftfamilie

en: Misc
de: Verschiedenes

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Fixed Width
de: Feste Breite

en: Sidebar First
de: Erste Seitenleiste

en: Main Menu
de: Hauptmenü

en: Search Box
de: Suchfeld

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Sidebar Second
de: Zweite Seitenleiste

en: Facebook URL
de: Facebook-URL

en: Twitter URL
de: Twitter-URL

en: Smallest
de: Kleinste

en: Largest
de: Grösste

en: Navigation Settings
de: Navigationseinstellungen
