Blacksea (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
