Blacksea (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Font Family
uk: Гарнітура шрифту

en: Misc
uk: Інше

en: User 1
uk: Користувач 1

en: User 2
uk: Користувач 2

en: User 3
uk: Користувач 3

en: User 4
uk: Користувач 4

en: User 5
uk: Користувач 5

en: User 6
uk: Користувач 6

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Fixed Width
uk: Фіксована ширина

en: User 7
uk: Користувач 7

en: User 8
uk: Користувач 8

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Main Menu
uk: Головне Меню

en: Search Box
uk: Поле пошуку

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Smallest
uk: Найменший

en: Largest
uk: Найбільший

en: Fixed/Fluid
uk: Фіксовано/нефіксовано

en: Navigation Menu
uk: Меню навігації
