Blacksea (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Fixed Width Size
hu: Rögzített szélesség

en: Show Breadcrumbs
hu: Morzsák megjelenítése

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Left Sidebar Width
hu: Bal oldalsáv szélessége

en: Right Sidebar Width
hu: Jobb oldalsáv szélessége

en: Font Family
hu: Betűcsalád

en: Misc
hu: Egyéb

en: User 1
hu: Felhasználói 1

en: User 2
hu: Felhasználói 2

en: User 3
hu: Felhasználói 3

en: User 4
hu: Felhasználói 4

en: User 5
hu: Felhasználói 5

en: User 6
hu: Felhasználói 6

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Fixed Width
hu: Rögzített szélességű

en: User 7
hu: 7. felhasználó

en: User 8
hu: 8. felhasználó

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Search Box
hu: Keresési doboz

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Smallest
hu: Legkisebb

en: Largest
hu: Legnagyobb
