Blacksea (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Font Size
it: Dimensione carattere

en: Default
it: Predefinito

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Highlighted
it: Evidenziato
