Blacksea (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Font Size
ja: フォントサイズ

en: Default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Highlighted
ja: ハイライト
