Blacksea (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Content Bottom
ar: أسفل المحتوى

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Highlighted
ar: مبرز
