Blacksea (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main Menu
az: Əsas menyu
