Blacksea (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Font Family
nl: Font familie

en: User 1
nl: Gebruiker 1

en: User 2
nl: Gebruiker 2

en: User 3
nl: Gebruiker 3

en: User 4
nl: Gebruiker 4

en: User 5
nl: Gebruiker 5

en: User 6
nl: Gebruiker 6

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: User 7
nl: Gebruiker 7

en: User 8
nl: Gebruiker 8

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
