Blacksea (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
pt: Apresentação de slides

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: Font Size
pt: Tamanho da Fonte

en: Default
pt: Padrão

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Comentar

en: Content Top
pt: Acima no conteúdo

en: Content Bottom
pt: Abaixo do conteúdo

en: Font Family
pt: Família de Fonte

en: User 1
pt: Usuário 1

en: User 2
pt: Usuário 2

en: User 3
pt: Usuário 3

en: User 4
pt: Usuário 4

en: User 5
pt: Usuário 5

en: User 6
pt: Usuário 6

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Main Menu
pt: Menu Principal

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita
