Blacksea (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Default
sv: Förvald

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Font Family
sv: Fontfamilj

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter
