Blazy (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Picture
ne: तस्विर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Width
ne: चौडाई

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
