Blue Zinfandel (7.x-1.0-unstable1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Jump to the first comment of this posting.
ne: इस पोस्टिंग के सर्वप्रथम कमेन्ट पर जायें।

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Add a new comment to this page.
ne: यो पृष्ठको लागि नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
