Blue Zinfandel (7.x-1.0-unstable1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Footer
ar: التذييل

en: Jump to the first comment of this posting.
ar: اذهب إلى أول تعليق في هذه الصفحة.

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Add a new comment to this page.
ar: أضف تعليقا جديدا على هذه الصفحة.

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية
