Bluejems (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: register
hi: रजिस्टर

en: Help
hi: मदद

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे

en: published by !username on !datetime
hi: !username द्वारा प्रकाशित  !datetime पर
