BlueMasters (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
