BlueMasters (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas
