BMI Add Ons (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Age
ar: العمر

en: Weight
ar: الوزن

en: Height
ar: الارتفاع

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول
