BMI Add Ons (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Age
ca: Temps

en: Weight
ca: Pes

en: Height
ca: Alçada

en: Configuration
ca: Configuració

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Units
ca: Unitats

en: About
ca: Detalls
