BMI Add Ons (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Age
ru: Возраст

en: Weight
ru: Вес

en: Height
ru: Высота

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: Units
ru: Единицы

en: Requirements
ru: Требования

en: About
ru: Информация

en: inches
ru: дюймов

en: Calculate
ru: Рассчитать

en: feet
ru: футов

en: cm
ru: см
