BMI Add Ons (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Age
fa: سن

en: Weight
fa: وزن

en: Height
fa: ارتفاع

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Gender
fa: جنسیت

en: Units
fa: واحدها

en: About
fa: درباره

en: Calculate
fa: محاسبه
