BMI Add Ons (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Age
he: גיל

en: Weight
he: משקל

en: Height
he: גובה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Units
he: יחידות

en: About
he: אודות
