BMI Add Ons (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Age
id: Usia

en: Weight
id: Bobot

en: Height
id: Tinggi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang
