BMI Add Ons (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Age
tr: Yaş

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Height
tr: Yükseklik

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Units
tr: Birimler

en: About
tr: Hakkında

en: Calculate
tr: Hesapla
