Boldy (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Visible
tr: Görünür

en: Footer message
tr: Dipnot iletisi

en: Mission
tr: Sitenin Amacı

en: Search box
tr: Arama kutusu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Send
tr: Gönder

en: @count comments
tr: @count yorum

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Hidden
tr: Gizli

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: You are here
tr: Buradasınız

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: No comments
tr: Yorum yok

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Twitter Username
tr: Twitter Kullanıcı Adı
