Bookmark Organizer (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: OK
lt: Gerai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Folder
lt: Katalogas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
