Bookmark Organizer (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: more
nl: meer

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Add folder
nl: Map toevoegen

en: OK
nl: Ok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Folders
nl: Mappen

en: Folder
nl: Map

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Content ID
nl: Inhoud ID

en: Parent ID
nl: Bovenliggende ID

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Asc
nl: Oplopend
