Bookmark Organizer (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: more
sr: још

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Created
sr: Направљено
