Bookmark Organizer (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: more
te: మరిన్ని

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Rename
te: పేరుమార్చు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: OK
te: సరే

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
