Bookmark Organizer (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Rename
ro: Redenumire

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Defaults
ro: Implicite

en: Apply
ro: Aplică

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Offset
ro: Decalaj

en: Content ID
ro: ID Conținut

en: Parent ID
ro: ID Părinte

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
