Bookmark Organizer (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: more
hy: ավելի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել
