Bookmark Organizer (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Updated
ar: التحديث

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: OK
ar: موافق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Close
ar: إغلاق

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Content ID
ar: معرف المحتوى

en: Parent ID
ar: معرّف الأصل (ID)

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
