Bookmark Organizer (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Updated
fa: به‌روز

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: OK
fa: موافقت

en: Desc
fa: نزولی

en: Close
fa: بستن

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Folder
fa: پوشه

en: Apply
fa: تایید

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Offset
fa: جابجایی

en: Content ID
fa: شناسه محتوا

en: Parent ID
fa: شناسه والد

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Sort By
fa: مرتب کردن بر اساس

en: Asc
fa: صعودی
