Bookmark Organizer (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Updated
he: עודכן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Folder
he: תיקיה

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Offset
he: היסט

en: Content ID
he: מזהה תוכן

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
