Bookmark Organizer (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: more
ur: مزید

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں
