Boost (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: @type settings
nl: @type instellingen

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: Cache Expiration
nl: Cache-verlooptijd

en: @title settings
nl: Instellingen voor @title
