Bootstrap Business (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Main background
tr: Ana arkaplan
