Bootstrap (7.x-3.1-beta3) - en to ne translation catalogue (57 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: new
ne: नयाँ

en: Version
ne: संस्करण

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Upload
ne: अपलोड

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Create
ne: सिर्जना

en: Done
ne: भयो

en: Block
ne: ब्लक

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Normal
ne: साधारण

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: 1 year | @count years
ne[0]: १ वर्ष
ne[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता

en: 1 min | @count min
ne[0]: १ मिनेट
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 sec | @count sec
ne[0]: १ सेकेण्ड
ne[1]: @count सेकेण्ड

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
