Bootstrap (7.x-3.1) - en to hy translation catalogue (63 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Images
hy: Նկարներ

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: content
hy: պարունակություն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: new
hy: նոր

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: updated
hy: թարմացում

en: File information
hy: ֆայլի մասին ինֆորմացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Done
hy: Կատարված է

en: Block
hy: Բլոկ

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Update style
hy: Թարմացնել ոճը
