Bootstrap (7.x-3.5) - en to sk translation catalogue (102 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: Images
sk: Obrázky

en: title
sk: názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: content
sk: obsah

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: new
sk: nové

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: updated
sk: aktualizované

en: File information
sk: Informácie o súbore

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Add
sk: Pridať

en: Manage
sk: Spravovať

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Display
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Components
sk: Komponenty

en: Upload
sk: Nahrať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Done
sk: Hotovo

en: Block
sk: Blok

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Normal
sk: Normálny

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: next
sk: ďalej

en: General
sk: Všeobecné

en: Navigation
sk: Navigácia

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: Hidden
sk: Skryté

en: Show
sk: Zobraziť

en: first
sk: prvé

en: White
sk: Biela

en: last
sk: koniec

en: Apply
sk: Použiť

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: More information
sk: Viac informácií

en: Hide
sk: Skryť

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sk: Zmeny vykonané v tejto tabuľke nebudú uložené pokiaľ sa formulár neodošle.

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: @number comments per page
sk: @number komentárov na stránku

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Files must be less than !size.
sk: Subory musia mať menej ako !size.

en: Allowed file types: !extensions.
sk: Povolené typy súborov: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
sk: Obrázky musia mať presne !size pixelov.

en: Images must be between !min and !max pixels.
sk: Obrázky musia mať medzi !min a !max pixelov.

en: Images must be larger than !min pixels.
sk: Obrázky musia mať viac ako !min pixelov.

en: Images must be smaller than !max pixels.
sk: Obrázky musia mať menej ako !max pixelov.

en: More information about text formats
sk: Viac informácií o textových formátoch

en: Update style
sk: Aktualizovať stýl

en: Add effect
sk: Pridať efekt

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
sk: Zvolený súbor %filename nie je možné nahrať. Povolené sú len súbory s týmito príponami: %extensions.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Autocomplete popup
sk: Pole s automatickým doplňovaním

en: Searching for matches...
sk: Hľadajú sa zhody...

en: Save and add
sk: Uložiť a pridať

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu
