Barrio Bootstrap 5 Theme (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Close
tr: Kapat

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Row
tr: Satır

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
