Barrio (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Close
nl: Sluiten

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Row
nl: Rij

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
