Barrio (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Links
sk: Odkazy

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Row
sk: Riadok

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
