Barrio (7.x-3.4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Links
ar: روابط

en: Container
ar: حاوية

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Close
ar: إغلاق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Highlighted
ar: مبرز
