Barrio (7.x-3.8) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
