Barrio (7.x-4.22) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Normal
ne: साधारण

en: Medium
ne: माध्यम

en: Ice
ne: बरफ
